Home   |   O nás   |   Kontakt

ADOS   Kurzy prvej pomoci   Teambuilding   Zdravotnícke zabezpečenie   AED   Kyslíkové prístroje

 

O nás:

    Spoločnosť Ako zachrániť život s.r.o. bola založená za účelom šírenia osvety v oblasti prvej pomoci, záchrany života a pomáhania druhým. Preto sa aktívne venujeme kurzom prvej pomoci v materských škôlkach, základných a stredných školách, firmách. Naši lektori sa pravidelne vzdelávajú aby Vám prinášali najnovšie poznatky a hlavne praktické zručnosti z oblasti prvej pomoci. Sme držiteľmi akreditácie MZ SR na poskytovanie akreditovaných kurzov prvej pomoci.

    Ďalšou našou činnosťou je domáca ošetrovateľská starostlivosť. Sme držiteľmi povolenia od VÚC na poskytovanie zdravotnej starostlivosti.

    Veľakrát sa v praxi stretávame s chronicky chorými, zúfalými ľudmi, ktorí nevyžadujú akútnu neodkladnú starostlivosť. Často krát sú rodinny bezradné a nevedia si rady. V takýchto prípadoch už osveta nestačí. Preto sme sa rozhodli vykonávať túto činnosť aby sme zabezpečili pomoc chronicky chorým ľuďom, znížili ich utrenie a pomohli ich rodinám. Náš tím sa skladá z profesionálnych záchranárov, sestier z intenzívnej starostlivosti s dlhoročnou praxou a skúsenosťami so záchranou životov. Preferujeme individuálny, ohľaduplný, empatický prístup.